Node.js vývojář pro globální projekt
Místo: Praha-Praha 8 Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

ZoomSphere.com

Náš tým provozuje úspěšný online nástroj ZoomSphere.com určený primárně pro správu firemních profilů a stránek na sociálních sítích a patříme mezi nejúspěšnější české startupy.

Píšeme velmi zajímavý příběh, jdeme si za svým cílem originální cestou. Máme ty nejzajímavější klienty, které si dokážeš jen představit a ví o nás už také světová média (CNN, Mashable, Techcrunch, ...). Abychom své vize mohli nadále naplňovat, potřebujeme další šikovné javascript vývojáře.

Aktuálně pracujeme na nové verzi ZoomSphere. Na backendu píšeme v Node.js, takže jestli máš s Nodem zkušenosti, jsi náš člověk! Jestli se cítíš více fullstack, tak i pro tebe máme práci. Na frontendu píšeme v Angular2.

Oceníme zkušenosti s Elasticsearch, socket.io, Redit, KOA, Type script nebo AWS.

Naší kancelář najdeš v Karlíně a připravíme pro tebe maximálně komfortní prostředí a podmínky tak, aby ses mohl/a věnovat plně své činnosti a výborné finanční ohodnocení. Samozřejmostí je technické vybavení, které si řekněš (preferujeme iOS), stravenky, občerstvení zdarma, sickdays, týden dovolené navíc, pravidelná školení, párty .... ještě váháš? :-o

Chceš kolem sebe mít ty nejšikovnější programátory a podílet se na projektu, který mění trh? Napiš a řekneme si co a jak dál ;-) 

ZoomSphere.com
MÁM o práci zájem
O nás

ZoomSphere.com je prima parta zkušených lidí napříč jednotlivými obory a také CEE leader v oblasti nástrojů pro správu firemních stránek a profilů na sociálních sítích v segmentu velkých firem a digitálních agentur. Náš tým se rozhodl invovat digitální business svět, buď u toho!