.NET Developer pro Inveo
Místo: Praha / Hradec Králové Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

Inveo.cz

Hledáme developera! Zn.: .NET
(nabízíme juniorní i seniorní pozici, v Praze nebo nově v Hradci Králové)

Jsme Inveo.cz, příjemně velká a stabilní firma působící v oblasti e-commerce sídlící v krásných nových kancelářích v Praze 8 – Karlíně. Rosteme a proto otevíráme novou kancelář i v Hradci Králové.

Na čem budeš pracovat? Na úspěšném projektu Mailforce.cz a Mailytics.io, který máme v plánu rozšířit o další funkcionality, hlavně o analýzu dat, automatizaci a Al. To vše a mnoho dalšího tvoříme v krásných nových kancelářích v Karlíně, kde jsi přijdou na své fanoušci Star Wars, Simpsonových, letních posezení na terase, ale také milovníci ping-pongu. Náš tým je mladý a dynamický, nejsme žádný korporát. Naopak máme rádi příjemnou pohodu, která panuje napříč celé firmou. 10 let zkušeností, 35+ zaměstnanců, desítky klientů (L´Oréal, J&T, Asko, Alpine Pro, Sparkys, Teta drogerie…), vlastní projekty, které prezentujeme v San Franciscu...

Náplň práce:

·         vývoj a údržba webových aplikací v prostředí ASP.NET s využitím nejnovějších technologií a postupů

·         optimalizace existujících řešení

·         návrh řešení či součinnost při tomto návrhu

Požadujeme (dle seniority pozice):

·         znalost vývoje v prostředí .NET a ASP.NET / C# a JavaScript

·         znalost Microsoft SQL Server a T-SQL

·         znalost ASP.NET MVC, Web API, Entity Framework, popř. dalších frameworků

·         alespoň pasivní znalost AJ (na úrovni čtení dokumentace)

·         analytické a logické myšlení, zodpovědnost a pečlivost

Výhodou:

·         zkušenost s návrhem aplikace a znalost návrhových vzorů

·         dobrá orientace v UML diagramech

·         zkušenost s Microsoft Azure

Nabízíme:

·         odpovídající a motivující finanční ohodnocení

·         benefity (sick days, předplacená benefitní karta, zvýhodněný vstup do luxusního fitness a další)

·         práci v mladém a pohodovém kolektivu (většina kolegů mezi 20 a 30 lety) v krásných nových kancelářích

·         podporu vzdělávání, možnost stále se učit něco nového

·         pružnou pracovní dobu

·         příjemnou a energickou firemní kulturu (teambuildingy, večírky, společné snídaně, firemní akce)

Zaujala Tě naše nabídka? Tak neváhej a napiš!

Inveo.cz