Frontend React Developer
Místo: Brno / Brno-Brno-střed nebo Externě Úvazek: Full-time Typ firmy: Startup (do 15 lidí)

Reservio

Pomáháme firmám po celém světě budovat výjimečné služby. Náš rezervační systém využívá 75 tisíc firem v 60 zemích. Od malého kadeřnictví za rohem až po firmy jako Google, či TAM Airlines. Do našeho malého týmu hledáme talentované ambiciózní lidi, které už nebaví dělat na českém políčku a chtějí získat zkušenosti s budováním globálního projektu.

Co bude tvoje náplň práce?

  • Vývoj nové webové verze Reservia
  • Prototypování uživatelského rozhraní a implementace frontendu
  • Vývoj jádra aplikace

Koho hledáme?

  • JavaScript je tvůj druhý rodný jazyk
  • Zkušenost s vývojem v React.js nebo React Native (nebo s knihovnami jako Angular.js a Ember.js)
  • Zvládneš podle návrhu nakódovat a nastylovat stránky za využití CSS preprocesorů jako Stylus, SASS nebo LESS (na většinu ti postačí náš framework)
  • Znalost GIT a REST API
  • Sleduješ nejnovější frontend technologie a pojmy jako ES6, JSX, Webpack nebo package manager ti nejsou úplně cizí

Co ti nabízíme?

  • Práci na HPP nebo ŽL.
  • Platové ohodnocení hodné tvých schopností.
  • Prostor na seberealizaci a osobní růst. Možnost přímo formovat a ovlivňovat vývoj naší platformy.
  • Flexibilní pracovní dobu. Pracuj, když jsi produktivní.
  • Rádi přispíváme i využíváme open source projekty.
  • Multisport kartu. Přístup k nejlepším sportovištím a wellness centrům v Brně zdarma. Rádi sportujeme a podporujeme zdravý životní styl.
  • Přátelské pracovní prostředí v mladém týmu talentovaných lidí.
  • Kanceláře v centru Brna. Možný home office.
  • Kurzy angličtiny nebo zvýhodněný mobilní paušál.
Reservio
MÁM o práci zájem
O nás

Vytváříme rezervační systém pro firmy v oblasti zdravotnictví, osobní péče, sportu a služeb. Pomáháme zákazníkům v 60 zemích zjednodušovat správu rezervací a jejich služeb. Kromě toho jsme vyhráli StarCube 2012 a cenu Technologický Startup ve Vodafone Nápad roku 2013. Pojď se přidat k nám!

Kde nás najdeš