PHP programátor pro VašeČočky.cz
Místo: Praha-Praha 2 Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí) Plat: 50000 - 60000 Kč / měsíc

Maternia s.r.o.

Hledáme PHP programátory! Proč se k nám přidat?

Jsme velká firma, která vyrostla na zelené louce. I když dneska patříme k největším prodejcům kontaktních čoček v Evropě, pořád jsme parta lidí, kteří k sobě mají blízko.  

Se šéfem si budeš rozumět

Je stejně jako ty programátor a nějaký čas dokonce seděl na židli, která bude patřit tobě. Když si nebudeš vědět ze začátku s něčím rady, máš se na koho obrátit.  

Co používáme za nástroje 

PHP 7.1, MariaDB, Apache, RabbitMQ, Elasticsearch, Memcache, HTTP2, Composer, Git, GitHub, ZF 1, automatický deployment (Jenkins), TypeScript.

Práci plánujeme na týdenní sprinty, každý den máme standup, děláme code reviews, máme coding styles guideline, v pátek si programátoři můžou sami vybrat, čemu se budou věnovat.   

Práce u nás není žádná rutina

Máme vlastní nástroje na sledování konkurence, cenotvorbu, e-mailing, optimalizaci skladových zásob, správu inzerce na zbožových vyhledavačích a na predikci nákupů zboží. Neustále pracujeme na zrychlení načítání našich stránek a zvýšení jejich bezpečnosti.

Tohle všechno na tebe čeká. Hodně práce, ale také hodně nových věcí, které se jinde nenaučíš.

Neboj, nebudeš na to sám! Co neumíš, to tě naučíme. Zajistíme ti možnost konzultovat nápady s lidmi z online branže z Česka i ciziny, kdykoli budeš potřebovat. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v ČR. Know-how získáš od Martina Michálka, Honzy Kvasničky, Michala Špačka a mnoha dalších.

Přednášky a články, které nás zmiňují: 

Slasti a pasti prototypování v HTML, Martin Michálek 
Praktický průvodce nejčastějšími chybami při návrhu mobilního a responzivního webu, Jan Kvasnička 
Jak ve VašeČočky.cz dělají uživatelské testování?, Jiří Urban 
Workhacky aneb 3 věci, které se mi osvědčily při vedení firmy, Jiří Urban 


Co bys měl umět?

Hledáme programátora, který má alespoň dvouleté zkušenosti s vývojem v PHP, pracoval s libovolným frameworkem a rozumí si s SQL databází. Měl bys být schopný základní komunikace v angličtině. Maternia je mezinárodní společnost a občas se budeš muset domluvit s někým, kdo česky neumí.

Hlavně ale musíš dobře zapadnout do našeho týmu. Jsme tým pozitivních, nadšených lidí, kteří se neustále chtějí rozvíjet.

V Maternii získáš:

Cennou pracovní zkušenost při rozvoji webů jednoho z největších prodejců čoček v Evropě. Placenou účast na odborných konferencích a školeních. 2× týdně si na firemní náklady procvičíš angličtinu s rodilým mluvčím. Ovoce, káva, kakao a čaj na pracovišti. Pět nadšených kolegů programátorů. Budeš pracovat v pěkných kancelářích. Dostaneš příležitost prosadit vlastní nápady. Získáš zkušenost s prací v mezinárodním týmu.

Místo výkonu práce: Bruselská 4, Praha - Vinohrady
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list   
Možnost nástupu: ihned

Kanceláře Maternia

 

Maternia s.r.o.
MÁM o práci zájem
O nás

Maternia je největší internetový prodejce kontaktních čoček ve střední Evropě. Úspěšně působíme celkem v 15 zemích Evropy. Rychle rosteme a nyní vyřizujeme přes 40 000 objednávek měsíčně. 

Kde nás najdeš