DigitalTrends - PHP vývojář
Místo: Praha-Praha 7 Úvazek: Full-time Typ firmy: Startup (do 15 lidí) Plat: 40000 - 50000 Kč / měsíc

DigitalTrends s.r.o.

Vytvářej back-endy, které jsou vidět 

S klienty společně šijeme plány, jak dobýt nový trh nebo zlepšit zákaznický zážitek. Plány nejen nastavujeme, ale hlavně realizujeme – a proto hledáme šikovného back-end vývojáře, který nám s tím pomůže.

Aktuálně se věnujeme primárně e-shopům, ale nebráníme se ani vyvinout jednoduchou HTML5 hru, která o Vánocích bavila více než 20 000 lidí ve 4 různých zemí nebo pro významný pražský závod rozlousknout identifikaci běžců v reálném čase pomocí glyphů a to celé rovnou synchronizovat ve webové aplikaci, která běží v cloudu na Azure. Nakonec to nejzajímavější a tím je náš vlastní projekt globální seznamky

Zkrátka děláme to, co nám přijde zajímavé a baví nás. Máme pár jasných mantinelů, co se týče týmového vývoje, ale jinak budeš mít absolutně volné ruce ve výběru technologií.

 
Koho hledáme a co nabízíme: 

  • Vyvíjíš v PHP.
  • Je nám jedno, jestli ses vše naučil sám, nebo máš za sebou studium. Důležité je pro nás to, co umíš.
  • Nepreferujeme specifický framework, jsme otevřeni tvým preferencím a návrhům.
  • Možnost podílet se na technologickém směru firmy.
  • Nepracujeme pro korporáty, ale pro zajímavé startupové projekty, které posouváme kupředu.
  • Nemusíš u nás sedět od devíti do pěti, důležitá je pro nás dobře odvedená práce v dohodnutém termínu.
  • Pokud se s námi rozhodneš pracovat, budeš s námi trávit čas v kancelářích v Praze Holešovicích se super výhledem a výbornou kávou. 
  • Náš project manager ti občas půjčí vrtulník na dálkové ovládání.
  • Platové ohodnocení 40 - 60 tisíc s možností růstu a nárazových odměn 
DigitalTrends s.r.o.
MÁM o práci zájem
O nás

Pomáháme startupům a firmám růst v digitálním světě, vybíráme si pouze zajímavé globální projekty, kterým věříme a do kterých investujeme náš čas a peníze.

Aktuálně se věnujeme primárně e-shopům, ale nebráníme se ani vyvinout jednoduchou HTML5 hru, která o Vánocích bavila více než 20 000 lidí ve 4 různých zemí nebo pro významný pražský závod rozlousknout identifikaci běžců v reálném čase pomocí glyphů a to celé rovnou synchronizovat ve webové aplikaci, která běží v cloudu na Azure. Nakonec nejzajímavější věc je náš vlastní projekt globální seznamky, o tom ale více až osobně :-)

 

Kde nás najdeš