Seniorní vývojář pro expandující projekt
Místo: Praha Úvazek: Full-time Typ firmy: Startup (do 15 lidí) Plat: 50000 - 60000 Kč / měsíc

SingleCase

Long story short

Hledáme člověka, co maká v PHP, chce se naučit nové technologie, rád vrtá do věcí, umí aplikovat SOLID návrhové principy, ví, jak testovat kód a připojí se k naší misi.

Naše vize

SingleCase jsme založili, protože trh právníků a právních služeb považujeme za krásný - je totiž posledním, kde je z hlediska IT totální tma. My bychom rádi přinesli světlo - učíme právníky, jak pracovat s moderními technologiemi, ale tam nekončíme. Chceme propojit právníky a jejich klienty, aby si mohli sdílet dokumenty, termíny, informace k případu. Věříme, že tak pomůžeme pročistit trh a umožníme právníkům poskytovat lepší služby.

Za ty 3 roky, co jsme na trhu, jsme vyrostli na 100 právních kanceláří v Česku a na Slovensku, které potřebovaly pomoct s elektronickým vedením spisu. Vyděláme si na provoz, ale stále investujeme do produktu - jsme jednička na trhu co se týče funkcí a přístupu k zákazníkům, dvojka, co se týče prodeje. Aktuálně startujeme v Rumunsku a rádi bychom se rozšířili do dalších zemí střední a východní Evropy.

Poznejte Dmitryho

Dmitry

Dmitry je náš CTO a jeden z nejchytřejších lidí, které kdy poznáte. Se svým tříčlenným týmem má plné ruce práce s novým vývojem a údržbou stávajících klientů. Do svého týmu hledá nové kolegy, kteří:

  • znají PHP a mají zkušenost s běžnými frameworky
  • umí aplikovat návrhové principy SOLID a ví, jak psát udržitelný kód
  • mají praxi v testování kódu nebo se to chtějí naučit
  • si chtějí vyzkoušet nové technologie (React, Electron)

Pokud se k nám přidáte, budete se moct rozvíjet ve výše uvedeném s Dmitryho pomocí. Pokud se zapracujete, můžete mít na zodpovědnost vývoj celé jedné komponenty, být u expanze SingleCase za hranice nebo se třeba orientovat směrem na bezpečnost, mobilní vývoj nebo naši infrastrukturu na Amazonu.

Kdo za námi stojí

Jsme vlastním projektem startupové skupiny Creative Dock. Řídíme se stejnými principy, jako ostatní projekty (Zonky, HoppyGo) a radíme se s nimi - tak, abychom si byli jisti, že míříme správným směrem. Koukněte se, jak to u nás vypadá (zn. máme zvukotěsnou místnost).

Co za to

Především peníze a možnost spolupracovat s týmem schopných lidí a jasnou vizí. Pokud se budete cítit na delší spolupráci a najdete si pevné místo v týmu, můžete získat podíl ve firmě.

SingleCase
MÁM o práci zájem
O nás

SingleCase jsme založili, protože trh právníků a právních služeb považujeme za krásný trh - poslední, kde je z hlediska IT totální tma. My bychom rádi přinesli světlo - učíme právníky, jak pracovat s moderními technologiemi, ale tam nekončíme. Chceme propojit právníky s jejich klienty, aby si mohli sdílet dokumenty, termíny, informace k případu.

Za ty 3 roky, co jsme na trhu, jsme vyrostli na 100 právních kanceláří v Česku a na Slovensku, které potřebovaly pomoct s elektronickým vedením spisu. Vyděláme si na provoz, ale stále investujeme do produktu - jsme jednička na trhu co se týče funkcí a přístupu k zákazníkům, dvojka, co se týče prodeje. Aktuálně startujeme v Rumunsku a rádi bychom se rozšířili do dalších zemí střední a východní Evropy.

Kde nás najdeš