Senior International Business Developer
Místo: Praha-Praha 8 Úvazek: Full-time Typ firmy: Startup (do 15 lidí)

SENS Foods

Jsme SENS a děláme z hmyzu běžnou součást stravy. Do našich proteinových tyčinek dáváme cvrččí mouku – výživný a udržitelný zdroj bílkovin. (mrkni na video: Do 10 let raději cvrčky než krávy)

Troufneš si na něco, co ještě nikdo v Evropě neudělal? Změň budoucnost jídla!

Vytvořili jsme vlastní produkt a značku, uspěli na Kickstarteru i před investory (investiční fond UP21), psalo se o nás od ČR po Ameriku... Úspěšně prodáváme přes internet do celé Evropy a teď chceme vybudovat distribuční síť od Vídně, Prahy, Berlína po Londýn... Chceme změnit svět, budeš s námi u toho?

 

Budeš potřebovat

  • 2-4 roky zkušeností v obchodu
  • Perfektní angličtinu
  • Chuť pořádně makat, učit se a růst se startupem

 

Za to dostaneš

  • Možnost vystavět obchodní strategii firmy po celé Evropě
  • Zajímavý plat
  • Křeslo ve Forum Karlín, u našeho stolu s palmou a dalšími 8 členy týmu, na patře s terasou, Xboxem a posilovnou
SENS Foods
MÁM o práci zájem
O nás

At SENS, we are making insects the new normal.

Billions of human beings need protein to exist. But the way we produce it today is destroying our planet. We’re creating a future where everyone fuels with healthy and sustainable sources of protein.

 

Using cricket flour, we have developed unique protein and energy bars - gluten and lactose free, with the highest quality protein from crickets and premium natural ingredients.

 

We are going to use insects to create a whole new range of sustainable, next-gen food products; therefore, creating a demand for insect food products.

Kde nás najdeš