DevOps Engineer
Místo: Praha Úvazek: Full-time Typ firmy: Velká firma (50+ lidí)

Ataccama

Kdo jsme


Baví tě zkoumat, jak věci fungují, pracovat v týmu a nacházet originální řešení problémů?
Jsme Ataccama, česko-kanadská firma, která z Prahy a Toronta už 10 let dělá globální byznys. Vyvíjíme platformu softwarových aplikací, které našim klientům z Fortune 500 společností pomáhají zpracovávat (big) data. Baví nás nejnovější technologie, stojíme za vybudováním jedné z největších technologických komunit v Praze a pořádáme pravidelné meetupy (CS HUG).

Nudit se s námi rozhodně nebudeš. Kromě zajímavé práce v novém officu v Karlíně u nás najdeš i skateboardy na rychlejší přesuny po kanclu, kola, playroom s Xboxem a spoustu nadšenců, kteří si s tebou rádi zahrají deskovky nebo půjdou zasportovat.


Koho hledáme

Chceš být součástí týmu, který umožňuje našim zákazníkům používat produkty Ataccama as a Service? Chceš být u toho od začátku do konce (od návrhu přes realizaci, nasazení a samotné provozování)?


Chceš získat znalosti z oblasti Data Managementu - produkty Ataccama, jednotlivých poskytovatelů cloud infrastruktury a nejnovějších progresivních open-source technologií?
Chceš se učit novým věcem a průběžně vylepšovat naše služby?

Pokud ano, rádi Tě přijmeme mezi nás.

Co používáme

 • Ataccama produkty nejčastěji nasazujeme na AWS (EC2, R53, RDS) nebo Azure
 • Vše běží na Linuxu, z databází používáme Postgres / Oracle / EleasticSearch / InfluxDB, aplikační/web servery jsou pak typicky Tomcat / Apache.
 • Automatické nasazování je realizována pomocí Ansible / Bash, virtualizace pomocí Vagrant / Docker a pro monitoring našich SaaS řešení používáme kombinaci Grafana / Logstash / Riemann / CollectD


Co od tebe očekáváme

 • Orientuješ se v Linuxovém prostředí
 • Máš zkušenosti (nebo alespoň povědomí) o dalších technologiích, které používáme, a chuť se učit novým věcem
 • Chceš se zapojit do nově budovaného týmu

Role : Customer Success, Architect, Engineer (Developer, Tester, Deployer),  ITOperator, Security Manager
Úrovně :  Junior, Standard, Senior


Benefity

 • Staneš se součástí vývoje B2B platformy, kterou nikdo jiný v ČR nedělá
 • Uvolněné prostředí multikulturní firmy plné zkušených lidí
 • Flexibilní pracovní doba
 • Laptop, telefon se zvýhodněným tarifem
 • Multisport karta nebo flexipassy, jazykové kurzy, sick days, spousta firemních akcí
 • Sídlíme v moderních prostorách v Karlíně, kde mimo jiné najdeš skateborady na rychlejší přesuny, kola, playroom s Xboxem,Legem, 3D tiskárnou a skvělá káva s občerstvením v kuchyni

 

Další nabídky Ataccama
JavaScript Developer Ataccama – Praha-Praha 8
Ataccama
MÁM o práci zájem
O nás

Ataccama Corporation is an international software company that prides itself in delivering cutting-edge technology used for data quality, master data management, data governance, and big data. Leading financial, commercial, and government organizations choose Ataccama technologies for their proven ability to execute and deliver real business benefits.