Nette vývojář
Místo: Brno nebo Externě Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

Selltime s.r.o.

Ahoj! Hledáme nového kolegu do našeho Aktin Devel Týmu. Vývojový tým je jedním z hlavních pilířů celé firmy a s tím jak Aktin roste, musíme přirozeně růst i my, abychom stíhali držet tempo.

Stále se snažíme posouvat i v technologiích, které využíváme. Nejsme na začátku, ale nejsme ani tam, kde bychom chtěli být. Budeš mít tedy šanci být u implementace nových zajímavých nástrojů či technologií.

Máš dostatečné znalosti?

  • Nette (používáme vždy aktuální verzi)
  • MySQL
  • GIT

Co vyvíjíme? V první řadě máme na starosti kompletní vývoj eshopu a magazínu. Aktuálně překopáváme platformu pro řízení e-shopu a začínáme přebírat odpovědnost za fungování některých vnitrofiremních procesů. Například stavíme databázové úložiště pro napojení na BI nástroje a připravujeme podklady pro naše nákupčí.

Projektové řízení máme zmáknuté přes JIRU od Atlassianu. Tedy pracujeme jen s tím nejlepším, co máme k dispozici. Vyvíjíme metodou SCRUM, kterou jsme si přizpůsobili, jak je zvykem. Pokud tě láká vyzkoušet SCRUM v menším týmu, tak je toto ideální příležitost.

Pro představu, zde jsou nástroje, které již máme implementované:

  • NewRelic
  • Elastic Search
  • RabbitMQ
  • Jedeme na PHP7
  • Apod.

Máme spoustu benefitů jako home office, Multisport, stravenky, slevu na sortiment eshopu apod. Ale o těch ti řekneme víc až se uvidíme osobně.

Selltime s.r.o.
MÁM o práci zájem
O nás

Vznik společnosti Selltime s.r.o., spravující od počátku oficiálně projekt Aktin, se datuje k březnu roku 2011. Již o necelý rok dříve jsme založili jeho informačně-vzdělávací část - fitness magazín. Důvod byl jednoduchý, ve vodách českého internetu nebyl web, který by dle našeho názoru podával adekvátně objektivní informace ze světa sportovní výživy, wellness a fitness. Aktin magazínem jsme od jeho vzniku doslova žili a výsledky na sebe nenechaly dlouze čekat. Hlad po našich článcích byl obrovský a návštěvnost rostla. Se vzrůstajícím zájmem o kvalitní a unikátní obsah se však zvyšovaly i náklady na provoz. Nechtěli jsme jít cestou webů, kde uživatel přes houf bannerů přestává odlišovat relevantní kontent od toho sponzorovaného. Zejména z tohoto důvodu se Honza s Michalem rozhodli založit internetový obchod tematicky doplňující magazín a nastartovat tak celý projekt vstříc ekonomickému růstu.

Aktin nyní sponzoruje desítky atletů a osobností prosazující aktivní životní styl. Každý měsíc natáčíme videa, fotíme, píšeme, vyřizujeme objednávky, testujeme nové produkty, vyjednáváme pro vás vzorky a soutěže. Každý den se staráme o provoz celého projektu a v neposlední řadě o jeho vývoj. Veškerá tato činnost nás všechny ohromně baví a pevně věříme, že v ní brzy budeme s vaší nepostradatelnou pomocí ti nejlepší.