Android Developer
Místo: Praha Úvazek: Full-time / Part-time Typ firmy: Velká firma (50+ lidí)

Etnetera a.s.

Co budeš dělat?

Můžeš se těšit na programování v nejmodernější jazycích (Kotlin) na velkých mezinárodních projektech. Máme za sebou technologicky náročný vývoj sázkové aplikace pro Fortunu, graficky vymazlenou tabletovou aplikaci pro podporu prodeje Škoda Auto nebo aplikaci pro sledování videí Prima Play využívanou nejen u nás, ale i v zahraničí. Pravidelně budeš dělat codereviews, obhajovat kód, získávat a sdílet know-how. Vyzkoušíš si různé technologie – např. programováni pro chytré hodinky, televize, augumentovanou a virtuální realitu. Pokud se chceš o své zkušenosti podělit s více lidmi, pořádáme interní i externí eventy. Největší akcí je pravidelné setkávání mobilních vývojářů mDevTalk.

Bez čeho se u nás neobejdeš?

Žiješ pro (mobilní) technologie a nebojíš se novinek? Tak to jsi náš člověk! Jestli se rád učíš a neztrácíš se v neprobádaných vodách nejnovějších vychytávek, bude tě práce bavit.

Jaká je za tuto práci odměna?

Odměnu nastavíme podle tvých schopností a zkušeností, značku počítače a mobilu si vybereš sám/a a v práci na tebe bude čekat polohovací stůl.  Kromě výplaty dostaneš stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a seznam dalších benefitů, které si sestavíš na míru.

Zaujali jsme tě? Máš ještě nějaké otázky? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Určitě ti odpovíme!  

Etnetera a.s.
MÁM o práci zájem
O nás

V Etneteře vyvíjíme a provozujeme inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Během 20 let naší existence jsme si vybudovali stabilní pozici na českém trhu. Jsme hrdým členem Etnetera Group.

Etnetera se vždy pyšnila tzv. zmrd-free firemní kulturou. Liberální a otevřené prostředí ve spojení s prací na mnohdy technologicky přelomových projektech vyústilo v řadu zahraničních i tuzemských ocenění. Chceš se podívat jak to u nás vypadá? Vyraž na prohlídku: https://www.youtube.com/watch?v=jwpiyg-CCJ0