PHP vývojář
Místo: Praha Úvazek: Contract Typ firmy: Solo (1-2 lidé)

Chiliada

Chiliada EOK je projekt elektronického prodeje lístků a elektronického odbavování pro turistický ruch, vyvíjený pro největšího lodního dopravce v ČR. Hledáme někoho, kdo nám pomůže, baví ho PHP a má zájem se u nás naučit Zend Framework 2.

Co děláme

Pro nejvýznamnějšího českého provozovatele lodní dopravy provozujeme systém sjednocující online booking, interní ERP systém, online validace lístků, analytické nástroje a mnoho dalšího. Pro vývoj používáme PHP (Zend Framework 2) a MySQL. Verzujeme v Gitu, na frontendové straně používáme JQuery a CSS (Bootstrap).

Koho hledáme?

Hledáme juniorního PHP vývojáře, který u nás bude ve spolupráci se senior developerem pracovat na nových front- i back-endových komponentách systému, mezi které bude patřit například správa objednávek, elektronický prodej a validace lístků, nebo tvorba komunikačních API. Měl bys mít dobrou znalost PHP a ochotu se u nás naučit Zend Framework. Neměla by Ti být být cizí ani frontendová kodérská práce (JQuery, Bootstrap) a práce s MySQL databází v rozsahu standardního CRUD.
Máme rádi čistý a okomentovaný kód a velký důraz klademe na bezpečnost.

Co potřebujeme?

  • dobrou znalost PHP 5.x
  • Znalost MySQL.
  • schopnost pracovat v JS (JQuery, AJAX)
  • CSS

Je dobré, když budeš také:

  • mít praxi s nějakým PHP frameworkem, nejlépe přímo se Zend Framework (pracujeme v ZF 2).
  • umět pracovat s Git repozitářem a dělat Git deployment.
  • obeznámený s frontendovými frameworky (Bootstrap)
  • mít přehled o ORM přístupech
  • mít povědomí o administraci linuxového webserveru.

Co můžeme nabídnout?

Práci v rozsahu 40 - 100h / měsíčně dle projektu a Tvých možností. Fungujeme prostřednictvím práce z domu na ŽL, pozice je tedy vhodná například pro pro studenty VŠ, kteří ocení individuální pracovní dobu.

Nastoupit můžeš ihned.

Jestli Tě láká smysluplný projekt ze světa Vltavy, lodí a lidí, kteří se na ní plují, pošli svůj životopis s referencemi, nebo rovnou odkaz na LinkedIn profil :-)

Chiliada
MÁM o práci zájem
O nás

Chiliada je projekt elektronického prodeje lístků a elektronického odbavování pro turistický ruch.
Systém je integrovaný s řadou dalších spjatých funkcí, jako je správa zákazníků, správa faktur a plateb, správa zdrojů, odbavování cestujících či analytických výstupů.

Kde nás najdeš