Full-stack PHP programátor
Místo: Praha-Praha 4 Úvazek: Full-time Typ firmy: Startup (do 15 lidí)

Sinch

Hledáme kolegu, který s námi bude vyvíjet naši webovou aplikaci na organizaci nárazových prací. Systém vyvíjíme už několik let a expandujeme do zahraničí. Nejsme žádný korporát, ale banda mladých lidí, co má společnou vizi a energii ji uskutečnit. Funguje to a máme se fajn.

V čem děláme?

Celá aplikace je hezky dokumentovaná a napsaná v PHP + MySQL, používáme framework CakePHP. Potrpíme si na pěkný objektový přístup. Na front-endu máme klasický HTML/CSS/JS s jQuery, žádný anguláry. Verzujeme GITem, vzorně pull requestujeme a navzájem si děláme code review. O CI se stará Jenkins, který rovnou tvoří Docker image a nasazuje, kam je potřeba, třeba do cloudu na AWS. Mimo to si hrajeme s napojením naší aplikace na nejrůznější služby, jako je bankovnictví, sms brány, chatovací boty atp. Pro hračičky úplný ráj.

Co ti můžeme nabídnout?

Smysluplnou a různorodou práci na jednom projektu. Pohodové, neformální pracovní prostředí ve vile na Pražského povstání, pár minut od metra. Notebook, obří monitor a telefon s neomezeným tarifem. Kamarádský mladý kolektiv, spoustu společných akcí a středeční firemní snídaně! ∞ kafe. Full-time pracovní vytíženost. Projekt je opravdu veliký, takže se určitě naučíš spoustu nových principů a technologií. Rád zajdeš na koncert nebo na festival? Dostaneme tě na většinu akcí zdarma.

Zaujala tě nabídka? Přijď se k nám podívat a něco vymyslíme ;-)

Sinch
MÁM o práci zájem
O nás

Podílíme se na uskutečňování většiny hudebních akcí v ČR a k tomu vyvíjíme aplikaci, která to všechno inteligentně a sama řídí. Protože bez ní by to fakt nešlo.

Naše firma Sinch začala s vývojem aplikace na správu pracovníků, které jsme i sami zajišťovali. Takže děláme něco, co sami aktivně využíváme a co potřebujeme ke svému chodu. Díky aplikaci jsme předběhli konkurenci a nyní jsme největší bedňáckou firmou v ČR  Shameless.cz. S aplikací máme ale další plány. Věříme, že ji využijí i další firmy jak u nás, tak i ve světě a v různých oborech, jako jsou hostesky, stagehands, catering, barmani, security a další, a tak nejenom nám pomohou s růstem, ale i s formováním nárazového pracovního trhu.

Kde nás najdeš