Senior front-end React vývojář
Místo: Praha nebo Externě Úvazek: Contract Typ firmy: Startup (do 15 lidí) Plat: 50000 - 60000 Kč / měsíc

Cloudaper

Máme v plánu zbavit svět mraků papíru. Chystáme proto cloudovou službu pro jednoduchou správu dokumentů a jejich pořizování, ať už těch opravdu papírových nebo elektronických. A hledáme posily do týmu. Pojďte s námi přesouvat papíry do cloudu!

Pracujeme teď na úplně novém rozhraní a máme v plánu ho postavit jako single page aplikaci. A hledáme seniorního front-end vývojáře, který se toho všeho ujme. Čekají nás pořádné výzvy, jako je práce na pozadí, offline fungování a třeba skenování rovnou z prohlížeče.

Co vás určitě čeká a nemine? 

  • React
  • pokročilý JavaScript
  • HTML5 & CSS3
  • REST API

To je ale jenom nutný základ, chceme maximálně využít potenciálu nejnovějších technologií, takže bude velké plus, pokud už jste slyšeli třeba o:

  • service workerech
  • server-side renderování 

Přidejte se k nám a pojďte zbavit svět mraků papíru! Rádi se vámi potkáme a ukážeme víc. Těšíme se, že se ozvete.

Cloudaper
MÁM o práci zájem
O nás

Máme v plánu zbavit svět mraků papíru. Chystáme proto cloudovou službu pro jednoduchou správu dokumentů a jejich pořizování, ať už papírových nebo elektronických.

A hledáme posily do týmu. Pojďte s námi přesouvat papíry do cloudu! Na StartupJobs najdete najdete pozice, po kterých teď nejvíc prahneme. Ale jestli vás to, co děláme, zaujalo, určitě napište i pokud do žádné ze škatulek nezapadáte. Něco vymyslíme!