Admin cloudové infrastruktury
Místo: Praha Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí) Plat: 70000 - 80000 Kč / měsíc

AD-IN-ONE Europe a.s.

Jsme stabilní firma, která vyvíjí software pro reklamní agentury. Právě s naším produktem přecházíme do cloudu a potřebujeme vybrat a vybudovat bezpečnou infrastrukturu pro běh našeho systému, ke kterému budou přistupovat uživatelé ze všech kontinentů. 

Hledáme kolegu, který nám pomůže vybudovat cloudovou infrastrukturu (s největší pravděpodobností na Amazonu) a rozvíjet ji v závislosti na nových klientech a regionech. Zároveň očekáváme zapojení do vývoje našeho produktu - ideálně do integrace se známými moderními produkty typu Google Docs, Trello, Slack, BaseCamp apod. 

Nabízíme nerutinní práci na produktu s ohromným globálním potenciálem. Používáme moderní frontendové technologie (React), backend programujeme v Javě a databázi máme PosgreSQL. 

Pokud Tě náš projekt zaujal, pojďme se rovnou potkat a popovídat si osobně - stavíme fakt silný tým a těšíme se na šikovné parťáky. 

AD-IN-ONE Europe a.s.
MÁM o práci zájem
O nás

Jsme mladý kolektiv, který navrhuje, vyvíjí a nasazuje informační systém pro řízení reklamních agentur. Máme skvělou vizi a daří se nám ji naplňovat. Nejsme velká korporace ani začínající parta - jsme stabilní firma, která roste a hledá lidi, které motivuje patřit k nejlepším v oboru a pracovat s moderními technologiemi. Pojďte se s námi podílet na rozvoji řešení, které využívají agentury ve 20ti zemích světa na 4 kontinentech. U nás tvoje nápady rozhodně nezapadnou.

Kde nás najdeš