Sales Manager v e-commerce
Místo: Praha Úvazek: Full-time Typ firmy: Velká firma (50+ lidí)

ACOMWARE

Hledáme obchodníka, který se zajímá o online prostředí, má povědomí jak jednotlivé online kanály využít ke zlepšení návštěvnosti webů, zvyšování obchodního růstu nebo třeba budování značky firmy a nebojí se vstoupit do jakýchkoliv dveří.

Vašim úkolem bude: 
Získávat nové klienty pro naše služby. Zaměřujeme se především na e-commerce poradenství, výkonnostní marketing, digitální média a inteligentní e-mailovou komunikaci. Pomohli jsme už stovkám firem a řada e-shopů je díky nám jedničkou na trhu.
Aktivně oslovovat nové potenciální klienty. My k tomu využíváme různé zdroje, nejčastěji internet a na konferencích osobní šarm.
Sjednat si s potenciálním klientem osobní schůzku, zjistit jak na tom klient je a s čím mu můžeme pomoci. Co je důležité, nemáme žádná šablonová řešení.Každou nabídku připravuje obchodník ve spolupráci se specialisty potenciálnímu klientovi na míru.
Pokud spolupráce klapne, v dalším kroku předáte klienta konzultantům. Ti řeší jeho požadavky a připravují konkrétní marketingové strategie. Vy zůstáváte i nadále s klientem v kontaktu a hledáte pro něj další možnosti online komunikace.
 


Koho hledáme:
Mezi lidmi se cítíte jak ryba ve vodě, jste empatický/á, obchodně smýšlející a baví vás vyhledávat nové obchodní příležitosti.
Zajímá vás online marketing, máte povědomí o tom, jak jednotlivé služby fungují a máte chuť své znalosti prohlubovat (zejména v oblasti výkonnostního marketingu).
Máte přehled o e-commece, víte kde se co šustne a dokážete naplno využít svoji loveckou intuici.
Máte řidičský průkaz skupiny B a cestování vás baví.
 


Co by vás mohlo zajímat:
Pracujeme kousek od metra Pankrác. V okolí máme na výběr několik restaurací a přímo ve firmě máme k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžete jídlo nejenom ohřát, ale i uvařit. Energii doplňujeme přes den kávou nebo čajem a denně máme zásobu čerstvého ovoce a zeleniny.
Rádi se potkáváme nejenom při práci. Jednou za čas máme společné firemní snídaně a večeře, 2x ročně jezdíme na teambuldingy.
Můžete využívat finančně zvýhodněné kurzy AJ, masáže nebo lekce jógy přímo ve firmě. Po zkušební době dostanete stravenky a když budete chtít, i multisport kartu.
Máme o vás zájem na HPP na dobu neurčitou, ale domluvit se můžeme i jinak.
Na začátku budete mít 4 týdny dovolené a po roce vám začneme počet dní navyšovat.
Vyznáváme svobodu a zodpovědnost. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat občas z domova. Dostanete služební telefon a notebook.
Ve firmě nás je kolem 70, což je tak akorát, abyste si mohl/a dělat některé věci po svém a zároveň se posouvat a profesně růst.
Pod střechou ACOMWARE vznikají akce jako je E-mailing 2020, Performance 2020, E-shopista, jsme partnery pro Google a Seznam.cz, přednášíme na konferencích a školíme klienty.
 


Máte pocit, že by se vám na pozici Sales managera u nás líbilo?
Pošlete nám své CVčko nebo odkaz na svůj LinkedIn profil. Využijte k tomu prosím email info@acomware.cz.

Ozveme se vám v jakémkoliv případě během pár dnů. 

ACOMWARE
MÁM o práci zájem
O nás

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na e-commerce poradenství, exportní strategie, multikanálový marketing a pomoc při vstupu na online trhy, výkonnostní marketing, digitální média a inteligentní e-mailovou komunikaci se zákazníky. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 70 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kde nás najdeš