Front-end vývojář
Místo: Teplice Úvazek: Full-time Typ firmy: Startup (do 15 lidí) Plat: 40000 - 50000 Kč / měsíc

Pro-idea s.r.o.

Nestěhuj se. Nebuď zalezlý doma. Nepracuj v korporátu, ve kterém se ztratíš a nebudeš mít na nic vliv. Přidej se k týmu, kde jsi skutečně potřeba. Nejsme startup, víme co děláme a kam směřujeme. Jsme firma, která přes 11 let buduje svoji pozici nejlepší digitální agentury v regionu a posledních pár let aktivně vývijí silné nástroje, které lidem reálně zlepšují jejích každodenní práci. Nebudeme Tě lákat na benefity v podobě redbullu a donutu zdarma, i ten stolní fotbálek se nám už dávno rozbil. Můžeš ale přijmout výzvu, podílet se na vývoji nového ambiciózního produktu. Programovat moderní aplikaci a nehrabat se v 10 let starém kódu. Věříme, že se vzájemně něco nového naučíme a posuneme se zase o krok dál. Jestli splňuješ naše požadavky, přijď k nám probrat možnou spolupráci. Neváhej, na nic nečekej a ozvi se nám na info@pro-idea.cz.

Popis práce:
Vývoj a údržba front-endové části komplexní webové aplikace postavené na moderních technologiích.

Požadavky:
Dobrá znalost JavaScriptu s alespoň základním povědomím o principech Reactu/Reduxu
Schopnost poradit si s HTML a CSS (Bootstrap)
Týmový duch

Vítáme:
Zkušenost s tvorbou webových aplikací
Znalost verzování v Gitu
Znalost PHP (používáme framework Laravel/Lumen)

Pro-idea s.r.o.
MÁM o práci zájem
O nás

Věříme tomu, co děláme, a baví nás to

Naší modlou jsou užitečné weby a svěží grafický design. Našimi klienty jsou malí i velcí podnikatelé. Naší reklamou je kvalitně odvedená práce. Jsme malý tým profesionálů, kteří pracují s maximálním nasazením. Protože naše ambice jsou velké.

Baví nás pracovat na rozsáhlých a složitých projektech pro korporace i na malých kreativních webech pro jedince. Kromě webů a grafiky poskytujeme zákazníkům komplexní nabídku služeb díky úzké spolupráci s profesionály v daných oborech. Ve volném čase pracujeme na svých vlastních projektech, kterým věříme. O to vše se pak s vámi dělíme na svém blogu, instagramu a youtube kanálu.

- Zakládáme si na přímé komunikaci s klientem, kterému nasloucháme
- Jsme zkušený tým profesionálů s každodenním nadšením pro věc
- Většina klientů se k nám ráda znovu vrací pro další spolupráci

V čem jsme lepší než ostatní

Jsme přátelé. Nedali jsme se dohromady náhodou. Tvoříme společně digitální projekty už od roku 2007. Od té doby jsme nasbírali spoustu dobrých i špatných zkušeností a máme za sebou stovky úspěšných projektů, které dokazují, že plníme cíle našich klientů. Ze špatných zkušeností jsme se poučili, dobré jsme zúročili.

Sídlíme v Teplicích, jsme tu doma a bereme to jako výhodu. Patříme mezi severočeskou špičku a míříme mnohem výš.


Jsme na stejné vlně

Klient si vybírá nás a my si zároveň vybíráme jeho. Potřebujeme totiž být společně naladěni na stejné vlně. Nemůžeme ani nechceme pracovat na všech projektech, které by se nám mohly dostat pod ruku. Dáváme přednost kvalitě odvedené práce nad množstvím zákazníků. Pak nám nejsou překážkou ani náročnější požadavky a jedině tak můžeme zákazníkům pečlivě naslouchat a vytvořit projekt, který bude mít úspěch.

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby a dát vždy klientovi něco navíc. Aby nám pak jako většina našich klientů důvěřoval a vracel se k nám pro další spolupráci na nových projektech.


Věříme tomu, co děláme a baví nás to! Přesvědčte se sami www.pro-idea.cz

Kde nás najdeš