Node.js Developer
Místo: Praha 8 Úvazek: Full-time / Contract Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

QEST

NODE.JS DEVELOPER

Qest hledá vývojáře, který se postaví novým výzvám se zaměřením na backendové technologie. Oceníme tvé zkušenosti s Node.js - express.js, ve spojení s jednou z NoSQL databází - například Mongo, Redis, ale i SQL databází - sequelize.

 

Chceš se spojit s rychle se rozvíjející firmou a využívat moderní technologické přístupy? Bavilo by tě programovat pro top startupy? Jsme součástí skupiny UP21, která podporuje české a zahraniční startupy a organizuje startupové eventy jako Startup World Cup & Summit. Buď u toho! Pošli nám CV a klidně připoj i ukázku své práce. Místo motivačních řečí nám raději napiš, jaké projekty by tě bavily a kam směřuješ.

 

Na čem makáme my?

ShipVio, Prezident21, BeeHousing, Haidy, EIM Subregulace, ExpresDoklad a další startupové projekty i zavedené značky, od mobilních aplikací po systémy řízení domů a budov, IoT.

 

Co bys měl mít

 • VŠ vzdělání, případně SŠ s praxí, nebo student VŠ
 • Znalost OOP, verzování (GIT) a čistota kódu ti není cizí
 • Výborná znalost alespoň jednoho programovacího jazyka
 • Zkušenosti s vývojem REST API
 • Znalost platformy Node.js (framework Express.js)
 • Znalost SQL
 • Zkušenost s alespoň jednou NoSQL databází (Mongo, Redis atp.)
 • Znalost HTML5, CSS3
 • Analytické myšlení, komunikativnost, schopnost práce v týmu
 • Spolehlivost a profesionalita
   

Co nabízíme

Staneš se součástí skvělého kolektivu nadšenců a profíků. Je nás už 25 a stále se rozrůstáme. Své znalosti a dovednosti budeš používat v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín s nadstandardním zázemím (terasa s relax zónou, grillem, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení 24/7). S námi porosteš, zdokonalíš se a budeme ti krýt záda. Pravidelně se budeš účastnit firemních snídaní a večeří, teambuildingů, hackathonů, přednášek a diskuzí. Co neumíš, to tě naučíme. Pracovat můžeš nejen na HPP, ale také IČO, nebo částečný úvazek při studiu. Zapojíš se do unikátních startupových projektů, které budou měnit budoucnost a my tě za to dobře ohodnotíme a nabídneme ti i mnohé výhody.

 

O nás

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice.

Jsme QEST!

V Qestu chceme zaměstnávat lidi, ne pracovní pozice. Máš pocit, že se tvé znalosti a zkušenosti s našimi požadavky zcela neshodují? Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.

Další nabídky QEST
Sales Manager QEST – Praha
QEST
MÁM o práci zájem
O nás

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby.

#JsmeQest

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás 25 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi kolegy, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

Pokud chceš vidět jak to u nás chodí, omrkni naše sociální sítě nebo se přijď podívat na jednu z našich veřejných akcí jako Qeetup či Q-TON.