Hledá se Digital Project Manager
Místo: Praha Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí) Plat: 40000 - 50000 Kč / měsíc

Apploud Digital

Už jste se někdy zamilovali do místa, aniž byste ho navštívili? Zažili radost z jízdy, ještě než jste nastoupili do auta? Zatoužili po sluchátkách, aniž byste z nich slyšeli jediný tón?

Jsme tu od toho, abychom vytvářeli přesně takové pocity. Ačkoli jsme vyrostli v digitálním světě, nezapomínáme na to nejdůležitější - na svět, kde se online svět potkává s tím reálným. Jsme nároční, sebevědomí a neděláme kompromisy. Jsme Apploud.

Věříme, že každý z vás je jedinečný. To stejné platí pro naše klienty, jako jsou BMW, Jaguar & Land Rover, Red Bull nebo Bang & Olufsen. Právě pro ně vytváříme kampaně, které baví nejen nás, ale hlavně zákazníky a navrhujeme weby tak, aby se daly prohlížet stále dokola a přitom nikdy nenudily. Přidejte se k nám a zažijte ten pocit, kdy vás bude vaše práce bavit a budete se s ní chtít pochlubit celému světu.

 Koho potřebujeme právě teď?

Project Manager

Očekáváme, že:

 • máš za sebou 1-2 roky na pozici Project Managera v digitální agentuře. Tudíž se vyznáš v online prostředí a řízení front-end a back-end vývojářů ti říká pane, případně paní.
 • máš vynikající komunikační schopnosti. Občas to není lehké ani s týmem, ani s klientem. Ty ale zachováváš chladnou hlavu a vše zvládáš s noblesou.
 • vyznáš se v digitálním světe. Víš, co se právě děje, co letí, a máš nápady, jak to využít v praxi.
 • zajímá tě, co vlastně děláš. Nechodíš si to do práce jenom odsedět, hledáš prostor pro zlepšování a nová řešení.
 • máš smysl pro detail. Víš jak to je, ve vývoji to čtyři lidé přehlídli, ale klient je první, kdo si toho všimne. To se nesmí stávat.
 • chceš a potřebuješ se učit nové věci. Spoustu se toho naučíš u nás za pochodu, ale to ti nesmí stačit.
 • nebojíš se výzev. Trpíš chronickou potřebou objevovat nové věci. Každý den, kdy nevyzkoušíš něco nového, byl promarněný.


Co můžeš čekat od Apploudu?

 • Zkušený a nadšený tým! Někteří z nás mají roky zkušeností v oboru i mimo něj, jiní se teprve učí. Všechny nás spojuje nadšení pro, co děláme a na čem pracujeme.
 • Naši klienti jsou špička ve svých oborech nejen na českém trhu. Jsou nejlepší a to samé očekávají od nás.
 • Dobré platové podmínky. Peníze nejsou všechno, ale vždy uděláme maximum, aby nikdy nebyly důvodem ke ztrátě kvalitních lidí.
 • Krásné nové kanceláře na Výtoni s výhledem na Prahu a 20 metrů od Náplavky.

 

Zaujala tě pozice Project Managera? Ozvi se nám!

 

Apploud Digital
MÁM o práci zájem
O nás

Jsme digitální agentura, která propojuje online svět s tím skutečným. Mezi naše klienty patří například společnosti BMW, Sparta, Bang & Olufsen, Jaguar, Land Rover a mnoho dalších. Tvoříme pro ně kampaně, aplikace, weby a systémy na míru. Zkrátka se o ně staráme v digitálním prostoru. Připoj se k nám a získej tak možnost pracovat se skvělým kolektiv na velkých značkách.

 

Kde nás najdeš