Sales Manager
Místo: Praha Úvazek: Full-time / Contract Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

QEST

Hledáme člověka, který nám pomůže v akvizicích. Miluješ technologie a inovace a máš tu správnou zdravou dravost? Připoj se k nám.

Jsme součástí skupiny UP21, která podporuje české a zahraniční startupy a organizuje startupové eventy jako Startup World Cup & Summit. Buď u toho! Pošli nám CV nebo odkaz na Linkedin. Místo motivačních řečí nám raději napiš, jaké projekty a oblasti by tě bavily a kam směřuješ.

 

Na čem makáme my?

ShipVioPrezident21, BeeHousing, Haidy, EIM Subregulace, RunCzech a další startupové projekty i zavedené značky, od mobilních aplikací po systémy řízení domů a budov, IoT.

 

Náplň práce

Akvizice nových klientů - B2B 
Budování dlouhodobých vztahů
Péče o současné klienty a jejich rozvoj


Požadujeme

Příjemné a profesionální vystupování
Komunikativní přístup
Vyjednávací a argumentační dovednosti
Alespoň základní znalost oboru IT
Organizační schopnosti
Cílevědomost, důkladnost, zodpovědnost, přemýšlení
Konzultační styl prodeje
Vysoké pracovní nasazení a pozitivní přístup k životu


Co nabízíme

Staneš se součástí skvělého kolektivu nadšenců a profíků. Je nás už 25 a stále se rozrůstáme. Své znalosti a dovednosti budeš používat v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín s nadstandardním zázemím (terasa s relax zónou, grillem, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení 24/7). S námi porosteš, zdokonalíš se a budeme ti krýt záda. Pravidelně se budeš účastnit firemních snídaní a večeří, teambuildingů, hackathonů, přednášek a diskuzí. Co neumíš, to tě naučíme. Možností spolupráce je hned několik, ať už formou IČO, HPP či částečného úvazku. Zapojíš se do unikátních startupových projektů, které budou měnit budoucnost a my tě za to dobře ohodnotíme a nabídneme ti i mnohé výhody.

 

O nás

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice.

Jsme QEST!

V Qestu chceme zaměstnávat lidi, ne pracovní pozice.

Pokud chceš vidět jak to u nás chodí, omrkni naše sociální sítě, web qest.cz nebo se přijď podívat na jednu z našich veřejných akcí jako Qeetup či Q-TON.

Máš pocit, že se tvé znalosti a zkušenosti s našimi požadavky zcela neshodují? Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.

QEST
MÁM o práci zájem
O nás

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby.

#JsmeQest

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás 25 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi kolegy, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

Pokud chceš vidět jak to u nás chodí, omrkni naše sociální sítě nebo se přijď podívat na jednu z našich veřejných akcí jako Qeetup či Q-TON.