Web apps developer - JavaScript, PHP, JavaEE
Místo: Brno Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

TechFides

Hledáš práci, ve které se budeš cítit dobře a která Tě bude bavit? Tak právě pro Tebe jsme připravili tuto příležitost.

Jsme software house, implementujeme rozsáhlejší webové aplikace v nejrůznějších oborech. Pracujeme s technologiemi jako je JavaScript (React, Vue, Angular), PHP (Symfony, Zend) a JavaEE.

Prostředí, ve kterém pracujeme, je šité na míru vývoji. Kromě klasických benefitů, které najdeš i všude jinde (5 týdnů dovolené, volná pracovní doba, fotbálek, PS4, naplněná kuchyňka, výborná kávička atd.), u nás najdeš navíc vlastní systém vzdělávání, vlastní systém odměňování, možnost přednášet na konferencích, které pořádáme, nadstandardní metry čtvereční pro každého vývojáře a spoustu dalších vychytávek připravených přesně podle potřeb vývojářů.

Nyní se rozšiřujeme a hledáme posily, ideálně na plný úvazek. Pokud Tě vývoj webových aplikací baví, pracuješ a chceš pracovat v některých z výše uvedených technologiích, dej nám o sobě vědět.

V našem týmu máme spoustu odborníků na jednotlivé technologie, tedy pokud jsi zkušený nebo teprve začínáš, rozhodně se nebudeš nudit a budeš mít vždy se na koho obrátit.

Tak už neváhej a pojď nás poznat blíže.

Těším se velmi na osobní setkání!

Matouš z TechFides

TechFides
MÁM o práci zájem
O nás

Jsme spolehlivým partnerem pro poskytování IT řešení a služeb. Našimi klienty jsou jednotliví investoři a startupy, kteří chtějí postavit webový systém. Nikdy se nenudíme, pracujeme na projektech z různých oborů, například ze zdravotnictví, herní portály, řešení logistiky či řízení výroby.
Tým TechFides se skládá z talentovaných brněnských vývojářů. Nejsme velcí, o to víc ale umíme máknout. Nebaví nás zbytečné formality, záleží nám na kvalitě naší práce.

Pro naše klienty realizujeme IT projekty včetně návrhů a podpory produkce. Stavíme webové portály v nejrůznějších oborech, jako například zdravotnictví nebo online hry.

Naše společnost je šitá na míru vývoji. Máme vypracovaný vlastní systém vzdělávání a odměňování. Máme luxusní zázemí. Nemáme openspace kanceláře, každý člen týmů má dostatek svého prostoru kolem sebe. Nemáme povinnou docházku, když už ale dojdeš do kanclu, čeká Tě kuchyňka plná dobrot, fotbálek, PS4 a parta skvělých lidí.

V našem týmu je spousta odborníků, kteří Tě povedou a budou Tě inspirovat. Naše know-how si ale nenecháváme pouze pro sebe a toto sdílíme na vývojářských konferencích {WAC}, které TechFides pravidelně pořádá.

Staň se součástí špičkového týmu TechFides a dej nám o sobě vědět - těšíme se na Tebe!

Kde nás najdeš