PHP Programátor našeho vlastního produktu
Místo: Praha 5 Úvazek: Contract Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

Plná peněženka

Chceš se podílet na vývoji a úspěších největšího cashback systému v ČR? Děláme na projektech Plnápeněženka.cz, Affiliate Club a dalších, a hledáme posily do našeho vývojového týmu páč rosteme a začínáme nestíhat.

Pro další vývoj našich on-line projektů hledáme PHP Programátory webových aplikací.

Co bude tvou náplní práce, pokud jsi:

Senior: budeš integrovat systémy třetích stran, rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce, refactorovat zastaralé kódy, spolupracovat s datovým analytikem, opravovat produkční chyby. Nevykolejí tě nestandardní situace a umíš najít řešení.

Junior: rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce (podle tvých schopností), spolupracovat s datovým analytikem, opravovat produkční chyby (podle tvých schopností). Pokud něco z níže požadovaného plně neovládáš, stejně napiš, ještě lepší než samotná znalost je ochota se učit novým věcem.

Potřebujeme od tebe, abys uměl PHP a MySQL, abys měl zkušenost s jakýmkoliv PHP MVC frameworkem a ideálně i s Doctrine 2, a aby sis poradil s HTML/CSS a nebál se Javascriptu.
 

Jak to u nás chodí? Sedíme v příjemném prostoru 5min od metra Anděl. Jsme tu normální banda seniorních i juniorních lidí, kteří dělají co je baví. Fungujeme spolu hezky :) pracovně i mimopracovně. Máme tu standardně mašinu na výrobu dobré kávy, funkční kuchyňku každotýdenně plněnou cukry v různé podobě, ovocem, trochu i alkoholem :) i normálním jídlem. Pracujeme v open-spacu, ale je zde možnost si najít i místnost s dveřmi pro soustředěnou práci - každý jak potřebuje.

Práci ti nabízíme na full time, s místem u nás  v kanceláři a někteří z nás, chtějí-li, dávají si i home office.

Napiš mi, Zuzce z HR a prijď se k nám podívat a pobavit se o možné spolupráci.

 

Máme půl milionu aktivních uživatelů. Vlastníme jednu z předních affiliate sítí, ve které je téměř 3 000 partnerů a stovky e-shopů jako například Hervis, Bonprix nebo Mixit. Kazdoročně se dostáváme do finálových kol Křišťálové Lupy.

Nejsme korporát, ani startup. Stojíme na pevných základech a projekt nás baví. Aktivita, zájem, pracovitost a chuť se učit má u nás větší hodnotu než dlouholeté zkušenosti a i díky tomu jsou u nás také vítáni mladí lidé, jejichž kariéra je na samotném počátku. Napiš nám a přijď si k nám osobně zjistit, jestli bys chtěl s námi dělat.

Plná peněženka
MÁM o práci zájem
O nás
  • Jsme největší cashback portál v ČR a nakupuje přes nás více jak půl milionu lidí,
  • přes rok působíme na Slovensku a připravujeme se na další expenze.
  • Naší společnou prací je aktuálně rozvíjet a stále zlepšovat Cashback portál Plná Peněženka a Affiliate síť AffiliateClub.cz, odměnou je naše mzda :), a spokojení uživatelé mj., dle výsledků Křišťálové lupy v posledních dvou letech.
  • Co je cashback? Registrovaný uživatel na plnapenezenka.cz si při online nákupu zaškrtne nákup přes naši službu a my mu po zaplacení produktu nebo po využití služby vrátíme určená procenta k danému produktu/službe z jeho nákupu zpět. Do našeho systému je zapojeno více než 600 obchodů, např. Mall.cz, Booking.com, Mixit.cz apod.
Kde nás najdeš