Sales representative
Místo: Praha nebo Externě Úvazek: Full-time / Part-time / Contract Typ firmy: Startup (do 15 lidí)

Cloudaper

Chceme zbavit svět mraků papíru. A potřebujeme s tím pomoct.

tl;dr

  • cloudové DMS
  • cílíme na malé a střední firmy
  • budeš hledat a oslovovat potenciální zákazníky
  • spolupráce může vypadat různě, ale provize bude hrát hlavní roli

Jsme malý český startup. A chceme změnit způsob, jakým lidé pracují s dokumenty. Vyvinuli jsme  cloudový systém na správu dokumentů Document Manager a cílíme s ním zejména na malé a střední české firmy.

Pojď nám pomoct dostat Document Manager mezi české firmy. Dosud jsme se věnovali hlavně vývoji a úplně aktivně ho neprodávali. Teď do toho ale chceme šlápnout trochu víc a hledáme někoho, kdo nám pomůže Document Manager dostat mezi české firmy. To znamená hledat a oslovovat potenciální zákazníky, vysvětlit jim, co Document Manager umí, proč ho potřebují a dost často i spolu s nimi vymyslet, jak ho mají do firmy zavést.

Provize nebo i fix. Nebráníme se žádné formě spolupráce, pokud přinese nové zákazníky, ať už by šlo o externí spolupráci založenou pouze na provizi z přivedených zákazníků nebo částečný či plný úvazek s pevným základem doplněný o výkonostní provizi a uhrazení přímých nákladů.

Přijď na kafe. Zaujalo tě to? Rádi si s tebou popovídáme u kafe nebo si můžeme zavolat, pokud to máš do Prahy moc daleko. A taky můžeš mrknout na náš hiring web, kde se dočteš ještě víc.

Další nabídky Cloudaper
Ruby on Rails senior developer Cloudaper – Praha nebo Externě
Front-end developer Cloudaper – Praha nebo Externě
Cloudaper
MÁM o práci zájem
O nás

Chceme zbavit svět mraků papíru. A potřebujeme s tím pomoct.

Jsme malý český startup. A chceme změnit způsob, jakým lidé pracují s dokumenty.

Vytváříme cloudový systém na správu dokumentů pro malé a střední firmy. Už máme lokální produkt – Document Manager (klikni a můžeš si ho vyzkoušet) – a platící zákazníky, teď chceme jít na globální trh.

A hledáme lidi, kteří nám náš cíl pomůžou uskutečnit.