iOS Developer pro náš nový projekt!
Místo: Praha Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

BudgetBakers

Jsme BudgetBakers a hledáme k sobě do party vývojáře, který se zapojí do přípravy naší nové aplikace pro iOS a vezme si vývoj této aplikace pod svá křídla od jeho počátku. Vyvinuli jsme aplikaci na správu osobních financí - Wallet, která má již 3.000.000 stažení a používají ji lidé po celém světě. Teď startujeme zcela nový projekt, který způsobí revoluci ve vedení financí malých a středních firem. Zajímalo by tě na tom s námi pracovat?

Naše filosofie

Jsme parta lidí, kteří věří tomu, co dělají. Baví nás zkoušet věci, které před námi ještě nikdo nevyzkoušel. Máme velké cíle, ale zároveň si na nic nehrajeme, což odráží pohodová atmosféra startupového prostředí.

Koho hledáme

Někoho, kdo se nebojí přicházet s novými nápady a nechybí mu nadšení pro věc. Pokud máš znalosti iOS programování (Swift), jsi zodpovědný a rád komunikuješ s kolegy, ozvi se a přijď nám ukázat aplikaci, na jejímž vývoji jsi se podílel.   

Co u nás budeš dělat

- naučíš se, jaké to je zakládat nový projekt
- vyvíjet iOS appku 
- podílet se na strategii nového projektu a tím pádem ihned uvidíš výsledky své práce
- rozvíjet své znalosti programování iOS
- zapojíme tě do celého byznysu BudgetBakers

Proč s námi pracovat?

Nabídneme ti full-time pozici a flexibilitu "home office". Vládne u nás přátelská, neformální až garážová atmosféra a zakládáme si na otevřené a férové komunikaci. Jsme parta lidí, pro které jsou důležité nové příležitosti a výzvy, a to u nás opravdu není klišé! Protože víme, jak je káva důležitá, hlavně po ránu, určitě u nás nebudeš trpět nedostatkem (ovoce a drobné snacky jsou součástí). Čas od času rádi zajdeme na společné pivko nebo utužíme týmový charakter při nějaké sportovní aktivitě:) Sídlíme v centru Prahy poblíž metra Anděl, takže to od nás není daleko.

Těšíme se na tebe!

BudgetBakers
MÁM o práci zájem
O nás

Ahoj!

Jsme BudgetBakers a naším produktem je aplikace Wallet, která pomáhá žít lidem po celém světě bohatší život! Možná ji používáš i ty!
Vytváříme kvalitní produkt užitečný pro lidi, kteří mají zájem o své finance. Lidi, které zajímá ucelený přehled o jejich cash-flow. To vše v mobilním zařízení či webové aplikaci. Zaměřujeme se na smart data a analytics. Máme uživatele již po celém světě.

Jsme mladý mezinárodní tým již více jak 20-ti lidí. Sídlíme v centru Prahy - v coworkingovém prostoru Node5, poblíž stanice metra Anděl. 
Chceš se k nám přidat?

Kde nás najdeš