Creative Marketing Manager (Copywriter)
Místo: Praha 1 Úvazek: Full-time / Contract Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

VOLSOR s.r.o.

Co děláme:

Jsme Volsor. Finanční lead generation startup, který pomáhá růst fintech projektům a finančním společnostem. Od roku 2014 vyvíjíme internetový vyhledávač půjček, přes který uživatelé žádají o půjčky. Naše platforma spojuje po odeslání žádosti uživatele s našimi obchodními partnery z řad finančních institucí.

Naše platforma mimo jiné umožňuje affiliate partnerům propagovat náš vyhledávač půjček a získávat provizi za přivedeného zákazníka.

Zaměřujeme se na globální (pro affiliaty), český, polský a španělský trh. Za rok 2018 (do října) si přes naši platformu zažádali uživatelé o půjčky v celkové výši 1,06 miliard euro. V roce 2019 plánujeme expandovat na další trhy a přidat další vertikály, proto hledáme do teamu nové schopné lidi, kteří by nám pomohli dosáhnout naše cíle.

Koho hledáme:

Hledáme Creative Marketing Manažera, který by pro naše interní projekty spravoval veškerý content cílený na různé zákaznické skupiny (žadatele o půjčku, affiliate partnery, obchodní partnery).

Náplň práce:

  • Správa a vytváření obsahu pro interní projekty na globálním trhu
  • Psaní konvertující copy pro Landing Pages v AJ a ČJ
  • Psaní článků na blog, sociální sítě a newslettery v AJ
  • Vytváření jednoduchých kreativ pro Facebook Ads, Google Ads a další inzertní systémy
  • Úzká spolupráce s Product a Perfomance Marketing teamy
  • Práce nad obsahem pro zvýšení konverzních poměrů
  • Vybudování a řízení freelance content teamu
  • Řízení projektů spojených s PR, brandingem a designem

Co očekáváme:

  • Kreativitu, porozumění produktům a cílovým zákazníkům
  • Zájem o psaní v ČJ a AJ a vytváření obsahu
  • Realizaci veškerého obsahu marketingových kampaní
  • Perfektní znalost češtiny
  • Velmi dobrou znalost angličtiny – dostatečnou k vytváření stylisticky a gramaticky správných textů
  • Znalost online marketingu
  • Chuť vzdělávat se a dále se zlepšovat v copywritingu a content marketingu
  • VÝHODOU: Znalost Adobe Photoshop/Illustrator pro vytváření reklam
  • VÝHODOU: Znalost video editingu (Adobe Premiere Pro, Final Cut, Animoto, etc.) pro vytváření jednoduchých video reklam
  • VÝHODOU: Zkušenosti s budováním sales funnelů (ClickFunnels, LeadPages, etc.)

Co nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech spojených s marketingem a technologiemi
  • Práci v mezinárodním teamu v přátelské a uvolněné atmosféře
  • Práci v kanceláři na Praze 1, v blízkosti Václavského náměstí
  • 25 dní dovolené a 5 sick days
  • Vzdělávání v IT, online a affiliate marketingu a copywritingu

Pokud máte o tuto pozici zájem a myslíte si, že se na ni hodíte, ozvěte se nám!