Senior Project Manager (IT & Online Marketing)
Místo: Praha 1 Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

VOLSOR s.r.o.

Co děláme:

Jsme Volsor. Finanční lead generation startup. Pomáháme fintech projektům a finančním institucím v oblastech lead generation, affiliate marketingu a performance marketingu v jejich růstu.

Od roku 2014 vyvíjíme internetový vyhledávač půjček, přes který uživatelé žádají o půjčky. Po odeslání žádosti spojuje naše platforma uživatele s našimi obchodními partnery z řad finančních institucí.

Naše platforma umožňuje mimo jiné affiliate partnerům propagovat náš vyhledávač půjček nebo nabídky našich obchodních partnerů a získávat provizi za přivedeného zákazníka.

Zaměřujeme se na globální (pro affiliate partnery), český, polský a španělský trh. Uživatelé za rok 2018 (do října) přes naši platformu zažádali o půjčky v celkové výši 1,06 miliard euro. V roce 2019 plánujeme expandovat na další trhy a přidat další vertikály, proto hledáme do teamu nové schopné lidi, kteří by nám pomohli dosáhnout tohoto cíle.

Koho hledáme:

Hledáme senior project manažera se zkušenostmi s IT a online marketingem, který bude řídit projekty spojené s rozvojem lead generation, vyhledávače půjček a affiliate sítě. Manažer bude mít na starosti také zlepšování efektivity rozdělování zdrojů a procesů uvnitř společnosti.

Náplň práce:

  • Řízení několika projektů zaměřených na lokální a globální trh
  • Zodpovědnost za plánování a realizaci projektů a procesů s různými týmy
  • Plánování, rozdělení, koordinace a monitorování práce v různých odděleních
  • Pravidelný dohled nad prací členů týmu, nad včasným plněním zadané práce
  • Zlepšování project management procesů
  • Efektivní alokace zdrojů

Co čekáme od vás:

  • Minimálně tříletou zkušenost s vedením projektů
  • Velmi dobrou znalost project management principů
  • Znalost práce s project management nástroji
  • Znalost IT a online marketingu
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Vedení lidí - komunikace
  • VÝHODOU: Znalost češtiny a ruštiny

Co nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech spojených s marketingem a technologiemi
  • Práce v mezinárodním teamu v přátelské a uvolněné atmosféře
  • Kanceláře na Praze 1, v blízkosti Václavského náměstí
  • 25 dní dovolené a 5 sick days

Pokud máte o tuto pozici zájem a myslíte si, že se na tuto pozici hodíte, ozvěte se nám!