Obchodník (B2B sales) bez příjmového stropu
Místo: Praha 4 nebo Externě Úvazek: Full-time / Part-time / Contract / Freelance Typ firmy: Startup (do 15 lidí)

Rockstar Capital, s.r.o.

Pro náš zbrusu nový projekt – Topcareer.cz – hledáme schopného obchodníka/obchodnici zaměřeného na B2B sales.

Co je Topcareer.cz:
Topcareer.cz je nový pracovní portál, který v České republice dosud neměl obdoby. Je zaměřen pouze na střední a vyšší management, a exkluzivně tak propojuje špičkové seniorní specialisty a top managery s vedením těch nejvýznamnějších firmem v zemi – mezi našimi prvními inzerenty jsou např. J&T Banka nebo ČEZ.

Projekt byl spuštěn teprve před několika měsíci a jeho mediálními partnery jsou od samého začátku MotejlekSkocdopole.com, byznys insider, který pravidelně čte většina z téměř dvou tisíc nejúspěšnějších a nejbohatších Čechů a Slováků, a zpravodajský server Echo24.cz někdejšího šéfredaktora Lidových novin Dalibora Balšínka.

Vaším úkolem bude:
-       Akvizice nového byznysu – navazování a rozvíjení nové strategické spolupráce s klienty, které sami naleznete a oslovíte; získávání inzerentů pracovních nabídek pro Topcareer.cz
-       Kooperace na přípravě nabídek pro nové i stávající klienty, vedení zakázek a reportování klientům

Požadujeme:

-       minimálně 2-letou zkušenost na pozici obchodník nebo team leader – ideálně v produktech určených pro HR oddělení, nebo v prodeji inzerce v médiích
-       znalost aktivního prodeje, tzn. celého procesu od prvního oslovení klienta až po uzavření dohody s ním a jeho následní servisování
-       schopnost najít a identifikovat potenciální obchodní příležitost a dotáhnout ji až do finální realizace
-       znalost anglického jazykaje vítaná, není ale nutně podmínkou

Nabízíme:
-       špičkově cílený produkt, který z hlediska skladby návštěvníků v Česku nemá konkurenci
-       neomezené portfolio klientů pro akvizice – jsme teprve na začátku budování našeho obchodního týmu, máte proto příležitost spolupracovat se společnostmi z takřka jakéhokoliv oboru (finance a banking, telco, pojišťovny, výrobci, top 100 nej zaměstnavatelů atd.)
-       nadstandardně vysoké odměny – nemáme příjmový strop, konkrétní finanční hodnocení vaší práce s vámi dle jejích nároků a vašich schopností a preferenci rádi domluvíme individuálně na míru, stejně tak i formu spolupráce a další benefity
-       neformální prostředí a malý tým, který se od sebe může leccos naučit
-       velmi rychlý kariérní růst – pokud na to máte, my vám to rádi umožníme
-       výborná dopravní dostupnost kanceláře (cca 500 m od stanice metra Budějovická)

Lokalita: Praha 4, Brumlovka (BB Centrum)
Nástup: Kdykoliv (ale čím dřív, tím rozhodně lépe)

MÁM o práci zájem
O nás

Provozujeme pracovní portál pro managery a topmanagery - Topcareer.cz

Kde nás najdeš