Hledáme PHP vývojáře schopného přelstít Google
Místo: České Budějovice Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí)

INIZIO Internet Media s.r.o.

INIZIO je největší jihočeská digitální agentura, která zakázkově vyvíjí aplikace a weby. V únoru jsme se stali významným partnerem projektu Collabim (více o spolupráci zde). Proto hledáme nového kolegu, který by se chtěl podílet na vývoji tohoto nástroje, nebojí se makat a chce se hodně zlepšit. Collabim je nejpoužívanějším řešením pro SEO analýzy v Česku a na Slovensku.

Každý den zpracováváme ~1 000 000 stránek s výsledky Googlu a Seznamu, abychom našim klientům dali doporučení, jak ve vyhledávačích uspět. Vyhledávače se "scrapování" svých výsledků brání, proto stále hledáme nové cesty, jak je přelstít.

Jsme posedlí čistým kódem, děláme codereviews a baví nás analyzovat velká data, která máme v MySQL, Postgresu a ElasticSeach. Pracujeme v PHP 7 na Amazon Cloudu, kde můžeme škálovat jedním kliknutím. Samozřejmě využíváme Docker.

Pomáhali jsme založit českou Symfony2 komunitu, o své práci rádi a často přednášíme. Třeba o architektuře Collabimu, Monitu nebo RabbitMQ.

Rádi přijmeme nadšeného seniora na fulltime nebo i juniora na 3/5 úvazek. Základem spolupráce musí být zodpovědnost a částečná tvrdohlavost - nemusíš souhlasit se vším, co ti řekneme!

Makat s námi budeš v našich kancelářích v Českých Budějovicích. Finanční ohodnocení bude odpovídat tvým schopnostem a zkušenostem.

Podobně jako #slack se držíme motta "work hard and go home". Nemáme ping pongové stoly ani xbox. Během dne tvrdě pracujeme na tom, co nás baví. Jedině tvrdá práce nám umožňuje se stále zlepšovat. Den, kdy se nenaučíme nic nového, je ztraceným dnem.

INIZIO Internet Media s.r.o.