Digitální marketér
Místo: Praha Úvazek: Full-time / Contract Typ firmy: Velká firma (50+ lidí)

Creative Dock

Co budeš dělat?

Vlastně těch digitálních marketérů hledáme víc. Potřebujeme víc lidí na starost o náš startupový lovebrand Zonky. Další lidé se budou podílet na vývoji nových startupů v oblastech energetiky, automobilového průmyslu, retailu.

Hledáme tebe?

Určitě je nutná zkušenost s PPC a Google Analytics. Také bys měl nebo měla mít za sebou pár let praxe v digitálních kampaních a vývoji nových produktů.

Co za to?

Velmi kreativní pracovní prostředí plné inspirativních lidí, které tvoje nápady skutečně zajímají. Budeš pracovat u jednoho stolu s lidmi, kteří mají zkušenosti s vedením stovek lidí a mají za sebou velké businessové úspěchy. Práce budeš mít jako na kostele, ale taky dostaneš spoustu prostoru k rozvoji svých schopnost

Další nabídky Creative Dock
Obchodník Creative Dock – Praha / Brno
Creative Dock
MÁM o práci zájem
O nás

Creative Dock staví pro své klienty startupy na klíč. Máme na to proces, máme to na to metodologii. Na začátku je nápad, na konci je firma se zaměstnanci, procesy a tržbami. Žádné konzultace. Jsme zaměření na exekuci, kvalitu a detail. Naše projekty děláme v duchu spojení potřeb zákazníka a možností technologií. Postavili jsme 32 startupů, některé z nich jsme předali klientům, 20 z nich akutálně provozujeme. Máme pobočky v Praze, Mnichove a Varšavě a projekty dále v Maďarsku, USA a Číně. Mezi naše nejúspěšnějsí startupy patří Zonky, Kup Najisto, Autotým, Single Case nebo Patálie.cz.

V Creative Dock přinášíme inovace do průmyslů, které je potřebují a tím měníme svět.

Kde nás najdeš