Markeťák specialista
Místo: Praha Úvazek: Full-time / Contract Typ firmy: Velká firma (50+ lidí)

Creative Dock

Co budeš dělat?

Čeká tě marketingová péče o zajímavé online projekty z oblasti energetiky, automobilového průmyslu a retailu. Budeš se podílet na přípravě obsahových i digitálních strategií a nuda ti rozhodně nehrozí.


Hledáme tebe?

Určitě u nás užiješ koncepční a strategické myšlení. A taky odvahu a neotřelé nápady. Měl bys vydržet tlak termínů, který je ale vyvážený inspirativním pracovním prostředím a kolegy, kteří ti nebudou házet klacky pod nohy. Hodit se budou i 2-3 roky zkušeností s marketingem.


Co za to?

Pěkné kanceláře s plnou bednou pomerančů a kolegy, kteří tě obohatí. A jak se v inzerátech píše o tom „osobním i profesním růstu“, tak to ti u nás taky nabídneme.

Další nabídky Creative Dock
Obchodník Creative Dock – Praha / Brno
Creative Dock
MÁM o práci zájem
O nás

Creative Dock staví pro své klienty startupy na klíč. Máme na to proces, máme to na to metodologii. Na začátku je nápad, na konci je firma se zaměstnanci, procesy a tržbami. Žádné konzultace. Jsme zaměření na exekuci, kvalitu a detail. Naše projekty děláme v duchu spojení potřeb zákazníka a možností technologií. Postavili jsme 32 startupů, některé z nich jsme předali klientům, 20 z nich akutálně provozujeme. Máme pobočky v Praze, Mnichove a Varšavě a projekty dále v Maďarsku, USA a Číně. Mezi naše nejúspěšnějsí startupy patří Zonky, Kup Najisto, Autotým, Single Case nebo Patálie.cz.

V Creative Dock přinášíme inovace do průmyslů, které je potřebují a tím měníme svět.

Kde nás najdeš