PHP Nette programátor
Místo: Praha-Praha 1 Úvazek: Full-time Typ firmy: Střední firma (do 50 lidí) Plat: 40000 - 50000 Kč / měsíc

Giant interactive s.r.o.

Chceš být součásti toho nejlepšího, co na českém internetu vzniká? Do teamu Giant interactive v Praze hledáme dva PHP Nette programátory.

 Již 10 rokem tvoříme ty nejlepší webové prezentace. Mezi naše významné klienty patří Henkel ČR, Henkel CEE, 3M, KPMG, Raiffeisen stavební spořitelna, Česká spořitelna, Kanzelsberger, PPF, Zetor, Senát a Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Akademie věd ČR a další.

 Dle hodnocení WebTop100 jsme nejlepší českou webovou agenturou. Hledíme na kvalitu. Na letošním WebTop100 jsme byli vyhlášeni jako nejlepší webdeveloper i agentura roku a celkově získali 16 ocenění včetně nejlepšího webu roku, nejlepšího webu banky, nejlepší grafiky roku nebo nejlepšího UX. Děláme projekty, které jsou vyladěné po všech stránkách.

Požadujeme

•    objektové programování v PHP5

•    vynikající znalost Nette Frameworku

•    znalost HTML v rozsahu nutném pro programování

•    výhodou znalost jQuery

•    zkušenosti s realizací komerčních projektů

•    pečlivost a samostatnost

Náplň práce

•    tvorba a rozvoj moderních webových aplikací (portály, eshopy, firemní prezentace, intranety...)

•    důraz na kvalitu a uživatelskou přívětivost vytvářených aplikací

•    úzká spolupráce s týmem kodérů

Nabízíme

•    různorodou a zajímavou práci v týmu, který hledí na kvalitu

•    práce na zajímavých projektech pro české a mezinárodní firmy

•    kanceláře v centru Prahy

•    mladý pracovní tým

V případě zájmu prosím zašlete životopis, společně s referencemi, na jejichž základě provedeme užší výběr.

MÁM o práci zájem
O nás

Chceš být součásti toho nejlepšího, co na českém internetu vzniká?

Již 11 rokem tvoříme ty nejlepší webové prezentace. Mezi naše významné klienty patří Henkel ČR, Henkel CEE, 3M, KPMG, Raiffeisen stavební spořitelna, Česká spořitelna, Kanzelsberger, PPF, Zetor, Senát a Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Akademie věd ČR a další.